×
Eng |Est
Pealeht Logi sisse Liitu nüüd Avastamiseks Jutusein Mängud Tingimused Privaatsus KKK/ABI Teenusest Kontakt
Liitu kohe

Pensionäride vahetusprogrammist

Sissejuhatus

PEXP24.com on pensionäridele mõeldud suhtlus ja ajaviite platvorm, mis ühendab küpses eas inimesi ning aitab neil leida uusi sõpru ja pakub võimalusi koos uusi kohti avastada. Vahetusprogrammi ideeks on see, et juba tuttavaks saanud inimesed saavad leitud inimeste juurde, kes soovivad ka ise enda juurde külalisi võtta, külastusi planeerida. Seega saavad sarnaste huvidega inimesed soodsamalt ning turvalisemalt maailma avastada, olles nõus ka oma kodu või vaba toa saabuvatele külalistele vahetuseks välja pakkuma.
Niipea, kui korona taandub ja maailm taas avaneb, pakub platvorm turvalise ja taskukohase viisi uusi kohti avastada. Et see lihtsalt ja tõrgeteta sujuks, saab aga juba praegu registreeruda ja uusi kontakte looma hakata.

PENSIONÄRIDE KOHTUMISPAIK
*
VESTLUSED MÄNGUD PILDIGALERII
*
KODUKÜLASTUSE ja VAHETUSE VÕIMALUSED

Kuidas see töötab?

Kõik üle 50-aastased reisi- ja seiklushuvilised inimesed, kes tahavad leida uusi sõpru ja tuttavaid, saavad PEXP24.com kodulehel lihtsalt registreeruda. Kui, lisaks online suhtlusele ja ajaviitmisele, soovite ka enda juurde võtta külalisi ja saada selle eest PEXP24 puntke, siis peaksite kindlasti ära täitma vahetus profiili andmed ning märkima kuud millal teile on sobiv teisi PEXP24.com liikmeid ende juurde võtta. See tähendab, et ideaaljuhul on teil külaliste jaoks olemas tasuta kasutamiseks vaba tuba või eraldi hoone. Kui teil sellist võimalust ei ole, saate ikkagi liituda, kuid siis peaksite vahetusprogrammi raames liikmete kodukülastuseks vajalikud punktid ostma.
Pärast registreerumist ja liikmestaatuse kinnitamist saate hakata sarnaste huvidega liikmeid otsima, jutuseinal endale meeldival teemal mõtteid vahetama, sõnumikrakenduses teiste liikmetega suhtlema ning sobivuse korral ka kodukülastuse või -vahetuse võimalusi kokku leppima. Juhul, kui te ei plaani kohe kuhugi reisida, vaid soovite huvitavate PEXP24 liikmetega suhelda ja neid enda juures võõrustada, saate lisada oma profiili ning jääda ootama teiste liikmete vahetus/külastus taotlusi. Kui esitatud vahetus/külastus taotluse saatnud liikme profiil ja soovitud kuupäevad teile sobivad, saate vahetustaotluse vastu võtta. Alati võib ka taotluse tagasi lükata ja seda pole vaja põhjendada.
Soovi algataja kinnitab seejärel aktsepteeritud vahetustaotluse ning edukas vahetus/külastus saabki toimuma kokkulepitud ajal. Külaliste võõrustamisel saavad PEXP24.com liikmed oma kontole vahetusprogrammi punkte. Neid punkte saab hiljem teiste liikmete juures koduvahetuse lunastamiseks kasutada. Selline süsteem hoiab võõrustaja ja külalise rolle tasakaalus.

Liikmeks registreerumine

PEXP24.com platvormil registreerumiseks vajuta 'Liitu kohe' nuppu. Sealt leiate vormi, kus saate täita oma andmed ning platvormiga kiiresti ja lihtsalt liituda. Seejärel saate lisada oma kasutajaprofiili jaoks vajaliku info. Vahetuse profiil sektsioonis saate lisada kontakt- ja aadressiandmed ning teiepoolsed vahetusvõimalused (juhul kui te ei soovi hetkel külalisi vastu võtta, jätke sobivad vahetuskuud valimata ning sellisel juhul teile taotlusi saata ei saa). Turvalisuse ja kasutaja õigsuse kontrollimiseks peate esitama endast foto koos isikut tõendava dokumendiga (ID-kaart). Teie isikuandmeid koos täisnime ja täpse aadressiga hoitakse konfidentsiaalsena ja avaldatakse ainult neile PEXP24.com liikmetele, kellega olete nõustunud vahetuses osalema ja kes on taotluse kinnitanud. Teised näevad ainult teie eesnime, profiili põhipilti ja majutuskoha põhipilti ning ligikaudset asukohta turvalise veamäära piirides (u 1km).
Lisateave Isikuandmete Kaitse Üldmääruse (GDPR-i) tingimuste kohta on saadaval PEXP24.com privaatsus lehel.
PEXP24.com liikmeks saab mugavalt registreeruda mugavalt ID kaardiga või oma olemasolevate Facebooki ja Google'i kontode kaudu registreerumise lehel.
Loodame, et Pensionäride Vahetusprogrammi™ tutvustus tundus teile huvitav ning see aitab teil uute põnevate inimestega kontakte luua ning tulevikus ka seigelda ning toredaid ühiseid mälestusi koguda!

Parmiat soovides, ning peatse nägemiseni PEXP24.com liikmete seas!
PEXP24.com meeskond