×
Eng |Est
Pealeht Logi sisse Liitu nüüd Avastamiseks Jutusein Mängud Tingimused Privaatsus KKK/ABI Teenusest Kontakt
Liitu kohe

Pensionäride vahetusprogrammist

Sissejuhatus

Pärast aastakümneid kestnud tööd turismivaldkonnas, mõistsid PEXP24 asutajad, et pensionärid vajavad taskukohasemaid, huvitavamaid ja turvalisemaid reisimisvõimalusi, sealhulgas soodsamaid majutusvõimalusi ning kohtumisi inimestega, kellel on samalaadsed huvid. PEXP24 põhieesmärgiks on alates 2020 aasta märtsist kõigile oma liikmetele see võimalus uue Pensionäride Vahetusprogrammi™ teenuse abil kättesaadavaks teha. Võibolla olete ka ise vahest mõelnud, kust sellist vahetusprogrammi leida võiks?PENSIONÄRIDE KOHTUMISPAIK
*
VESTLUSED MÄNGUD PILDIGALERII
*
KODUKÜLASTUSE ja VAHETUSE VÕIMALUSED

Kuidas see töötab?

Kõik üle 50-aastased inimesed, kes soovivad reisida ja leida uusi sõpru, saavad registreeruda PEXP24.com kodulehel. Registreerimisel peaksite olema valmis teisi PEXP24.com liikmeid võõrustama vähemalt ühe teile kõige sobilikuma kuu jooksul aastas. See tähendab, et ideaaljuhul on teil oma külaliste jaoks olemas tasuta vaba ruum – magamistuba või eraldi hoone. Kui sellist võimalust ei ole, võite siiski registreeruda, kuid siis on teie vahetusvõimalused mõnevõrra piiratud. Pärast registreerumist ja liikmestaatuse kinnitamist võite alustada huvipakkuvate majutuskohtade otsimist, et leida teisi PEXP24.com liikmeid, kes on valmis aktsepteerima teie poolt soovitud vahetust teile sobivatel kuupäevadel. Juhul, kui te ei plaani kohe ise kuskile reisida, vaid soovite lihtsalt huvitavaid PEXP24 liikmeid oma juures võõrustada, lisage oma profiil ja oodake vahetustaotlusi. Kui esitatud liikme taotlus ja kuupäevad teile sobivad, võite vahetustaotluse vastu võtta. Seejärel peab vahetusetaotleja vahetuse kinnitama ja edukas majutusvahetus on toimunud. Külaliste võõrustamisel teenivad liikmed PEXP24.com punkte (neid saab ka osta). Neid punkte saate hiljem teiste liikmete juures majutusvahetuse lunastamiseks kasutada. See süsteem aitab hoida võõrustaja ja külalise rolle tasakaalus.

Liikmeks registreerumine

To register on PEXP24 go to our site registration page. PEXP24-s registreerumiseks külastage meie kodulehel registreerumise lehte. Seejärel leiate vormi, kus saate täita oma kontakt- ja aadressiandmed ning teiepoolsed vahetusvõimalused registreeritakse. Turvalisuse kontrollimiseks peate esitama endast foto koos isikut tõendava dokumendiga (ID-kaart). Teie isikuandmeid koos täisnime ja täpse aadressiga hoitakse konfidentsiaalsena ja avaldatakse ainult PEXP24 liikmetele, kellega olete nõustunud majutust vahetama. Mitteliikmed näevad ainult teie eesnime, majutuskoha põhipilti ja ligikaudset asukohta tur valise veamäära piirides. Lisateave Isikuandmete Kaitse Üldmääruse (GDPR-i) tingimuste kohta on saadaval PEXP24 kodulehel. PEXP24 liikmeks saab mugavalt registreeruda ka oma olemasolevate Facebooki ja Google'i kontode kaudu. Loodetavasti tundus see sissejuhatus teile huvitav. Täiendav info on tulemas lähiajal. Tervitused PEXP24.com juhtkonnalt ja peatse nägemiseni juba PEXP24 liikmete seas.